Współpraca

Sklepy internetowe

Masz produkt i chcesz zacząć go sprzedawać? Nie ma problemu! Żyjemy w takich czasach, gdzie posiadanie sklepu stacjonarnego kompletnie się nie opłaca, a do rozpoczęcia sprzedaży wystarczy mieć sklep internetowy. Stworzenie sklepu z odpowiednią wiedzą nie musi być trudne, jednak rozumiem, że można czas na naukę, jak i samo tworzenie oddelegować komuś innemu, komuś, komu wiesz, że możesz zaufać. Jeżeli interesuje Cię stworzenie sklepu samodzielnie lub chcesz zlecić wykonanie go komuś innemu, wystarczy kliknąć i dowiedzieć się więcej.

Kampanie reklamowe na Facebook

Zacznij docierać do potencjalnych klientów, takich, którzy są realnie zainteresowani zakupem Twojego produktu. Wykorzystaj potęgę najpopularniejszego serwisu społecznościowego i zwiększ sprzedaż. Jeżeli jesteś zdecydowany, by wykorzystać Facebooka do generowania konwersji, to przejdź dalej, zobacz więcej informacji, zapoznaj się z możliwymi opcjami współpracy lub wybierz indywidualną ofertę, a ja zrobię wszystko, by wdrożyć i zaktywizować marketing dla Twojej firmy.

Strony WWW

Myślisz o założeniu własnego bloga, strony z usługami lub inną stronę internetową? Masz 2 możliwości na wprowadzenie planu w życie. Pierwszą opcją jest zbudowanie strony samodzielnie. Jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy, to mogę pomóc Ci i nauczyć budować własny serwis internetowy. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w przycisk poniżej. Drugą, łatwiejszą możliwością jest oddanie tego zadania mnie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na naukę i tworzenie. W tym czasie będziesz mógł skupić się na rzeczach dla Ciebie ważnych. Po więcej szczegółów kliknij poniżej.

LandingPage

Jeżeli prowadzisz firmę, sprzedajesz produkty lub masz jeden produkt, który podbija serca klientów, możesz stworzyć specjalną stronę sprzedażową Twojego produktu/usługi. Posiadając LandingPage możesz prowadzić efektywne kampanie reklamowe, które będą ściągać potencjalnych klientów na stronę, na której dowiedzą się o wszystkich zaletach posiadania Twojego produktu. Dzięki landingpage możesz znacząco zwiększyć sprzedaż w firmie, dlatego jest to ważny element każdej strony internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz po kliknięciu w przycisk poniżej.

Prowadzenie FanPage

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Facebookiem lub posiadasz już FanPage w tym serwisie i potrzebujesz oddelegować to zadanie komuś innemu, komuś godnemu zaufania, to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Dzięki naszej współpracy ja przejmę stery prowadzenia FanPage Twojej firmy, a Ty będziesz mógł zaoszczędzić czas i zająć się rzeczami, w których jesteś niekwestionowanym ekspertem. Jeżeli interesuje Cię ta forma współpracy, to kliknij w przycisk poniżej, by zapoznać się z dodatkowymi informacjami oraz dostępnymi wariantami oferty.

Konsultacje

Jeżeli prowadząc firmę, napotkasz się na problem związany z marketingiem, stroną internetową, sklepem internetowym, brandingiem, czy fanpage, możesz skorzystać i umówić się na konsultacje telefoniczne, online lub spotkanie na żywo. Oferuję profesjonalne wsparcie, doradztwo, pracę na żywym organizmie, pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a także pomoc w rozwiązaniu problemów. Jeżeli natomiast stoisz przed decyzją założenia i rozpoczęcia działalności gospodarczej i masz w tej sprawie pytania, mogę Ci w tym pomóc. Kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej.