Cześć,

W odcinku trzynastym opowiadam o tokenach NFT. Po przesłuchaniu tego odcinka dowiesz się, czym są tokeny, jakie jest ich zastosowanie i czego potrzebujesz do stworzenia własnego NFT. Opowiadam również o tym, w jaki sposób wyrobiłem własny token, co było mi potrzebne, by go stworzyć, jakie problemy napotkałem na swojej drodze, a także przedstawiam przybliżone koszty wybicia token.

Poniżej przedstawiam listę aplikacji i narzędzi, które pomogły mi, a wręcz były niezbędne do stworzenia własnego Tokena NFT.

Zapraszam do przesłuchania odcinka.

013 - Mój pierwszy token NFT

przez Daniel Kuciej | Podcast Lifestylowy Biznes

Przesłuchaj odcinek na

Jak wyrobić własny token NFT?

Lista przydatnych narzędzi

  1. Binance – giełda kryptowalut, przez którą łączymy się z cyfrowym portfelem i przelewamy na niego środki niezbędne do wybicia tokena NFT.
  2. MetaMask – cyfrowy portfel. To dzięki niemu możemy zrealizować płatność niezbędną do wybicia tokena oraz podpisujemy transakcję.
  3. Refinable – serwis, dzięki któremu możemy stworzyć NFT. Konieczne jest założenie konta oraz podpięcie portfela cyfrowego (w moim przypadku MetaMask). Refinable jest to nic innego jak giełda tokenów. Oprócz stworzenia masz możliwość również zakupić tokeny innych twórców.
  4. Binance Academy – serwis/blog należący do giełdy Binance. Wiele przydatnych artykułów, które pozwalają na bezpieczne i swobodne zapoznanie się z tematyką NFT.

Na koniec dorzucam jeszcze link do mojego Tokena NFT – CryptoGoddess

Jeszcze raz dziękuję za przesułuchanie odcinka. Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszam serdecznie do pozostawienia komentarza, napisania do mnie wiadomości prywatnej lub mailowej.

Dzięki i do usłyszenia. Miłego!