002 – Blog, czyli jak go (nie)robić – Case Study

Drugi odcinek podcastu przeznaczyłem na blog, czyli coś, dzięki czemu tak naprawdę zacząłem swoją przygodę z działalnością w internecie. Spora godzinna dawka informacji o tym, jak wpadł pomysł prowadzenia bloga, jak przygotowywałem się do ruszenia, skąd brałem pomysły na posty i artykuły, jak sam postawiłem stronę bloga i wiele więcej.

Jednak, żeby nie było tak kolorowo, opowiadam również o tym, dlaczego blog jest moim największym niewypałem, a zarazem, dlaczego jest moją NAJWIĘKSZĄ lekcją, która owocuje do dziś.

Oczywiście z racji gorzkich i życiowych lekcji dzielę się również swoimi przemyśleniami, błędnymi decyzjami, poradami czego nie warto i co warto robić oraz co zrobiłbym, gdybym zaczynał jeszcze raz.

Muszę przyznać, że bałem się nagrywać odcinek na ten temat, ponieważ jak wspominałem wcześniej, podczas blogowania popełniłem wiele błędów i obawiałem się, że nie wytłumaczę ich wystarczająco dobrze i klarownie, a co za tym idzie, będziesz miał jako słuchacz mętlik w głowie. Jednak na szczęście wyszło całkiem dobrze, wytłumaczyłem wszystko, tak jak chciałem i brzmi to naprawdę sensownie, no i po ponad roku udało mi się w końcu opowiedzieć całą historię związaną z Potęgą Internetu komuś więcej niż własnemu alter ego.

Dzięki, że jesteś i miłego odsłuchu.

002 - Blog, czyli jak go (nie)robić - Case Study

przez Daniel Kuciej

Przesłuchaj odcinek na Spotify

W odcinku wspomniałem o:

Mój dawny blog:

potegainternetu.pl

Strony, których Polityka Prywatności służyły jako wzór dla Potęgi Internetu

  1. jakoszczedzacpieniadze.pl
  2. prakreacja.pl
  3. tosieoplaca.pl
  4. socialexpert.pl

Jeszcze raz dziękuję za przesłuchanie tego odcinka i zapraszam Cię do sekcji komentarzy poniżej. Do następnego!