O mnie

Cześć, ogromnie cieszę się, że jesteś na tej stronie. Jest to dla mnie cholernie ważne, głównie dlatego, że motywem przewodnim strony jest pomoc innym w budowaniu lepszej wersji własnej rzeczywistości. Brzmi to trochę infantylnie, jednak kryje się za tym na prawdę coś ważnego. Dlatego zapraszam Cię do dalszej lektury tej strony, w której wytłumaczę Ci moją rolę, cel Lifestylowego Biznesu oraz w jaki sposób chciałbym pomagać innym.

Zacznijmy może od fundamentów, czyli przedstawienia się.

Nazywam się Daniel, mam 21 lat, studiuję, rozwijam firmę i realizuję swoje marzenia. Interesuję się sportem, lubię czytać książki związane z rozwojem osobistym, wiecznie się uśmiecham, ale też szybko irytuję, a także staram się cieszyć małymi rzeczami jak i tymi wielkimi.

Uwielbiam tworzyć coś własnymi rękoma, dlatego ciężką pracą i determinacją stworzyłem sklep internetowy, w którym sprzedaję obrazy oraz plakaty z własnymi grafikami (możesz zobaczyć go tutaj), a także stronę i platformę, na której właśnie jesteś. Szeroko pojętym biznesem interesuję się od 15 roku życia i od małego chciałem być samowystarczalny i prowadzić własną działalność. Być sam dla siebie szefem. I tutaj przychodzi…

… cel Lifestylowego Biznesu

Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze lubiłem mieć dobre wzorce. Lubiłem obserwować ludzi, którzy są w jakiejś dziedzinie dalej ode mnie, którzy są ekspertami w czymś, co interesuje również mnie. Dlatego czytałem biografie, obserwowałem i śledziłem osoby sukcesu z dziedziny biznesu. Fascynowało mnie to, co człowiek może stworzyć własnymi rękoma i jak potężne firmy może stworzyć. Ciekawie było mi słuchać ich rad, przemyśleń, rozwiązań i wiele innych, jednak miałem pewien niedosyt…

Mianowicie, wszystkie osoby, które obserwowałem były już „spełnione”, miały potężne firmy, miały pieniądze, doświadczenie i po prostu się tym dzieliły. Brakowało mi kogoś, kogo obserwowałbym od początków jego rozwoju, dążenia do spełnienia, realizacji marzeń, rozwoju firmy i własnej osoby. Nie miałem nikogo, kto w czasie rzeczywistym dzieliłby się swoimi porażkami, sukcesami, decyzjami, rozwiązaniami i wszystkim co związane z biznesem, rozwojem osobistym, inwestowaniem, pomnażaniem kapitału i tak dalej. Mówiąc kolokwialnie, ktoś kto pokazuje swoją drogę od przysłowiowego 0 do… (dopowiedz sobie sam).

Z racji tego, że brakowało mi takiej osoby, to postanowiłem się taką osobą stać. Moje początki z tym związane zaczęły się w 2018 roku, w którym uruchomiłem blog z takim samym założeniem i inicjatywą, jednak okazał się on niewypałem z mojej winy (więcej o tym dowiesz się z 2 odcinka mojego podcastu). Kolejnym krokiem jest strona Lifestylowy Biznes, czyli taka wersja 2.0 mojego poprzedniego bloga i nauczony doświadczeniem prowadzę to zupełnie inaczej, lepiej, profesjonalniej i jako prawdziwy ja, na własnych zasadach.

Chciałbym pokazywać Ci moją drogę, mój sposób rozwijania i prowadzenia biznesu, moje wzloty, upadki, spojrzenie i postrzeganie świata. Także chciałbym inspirować i motywować Cię do działania, do kreowania życia na własnych zasadach, a nie według nałożonych przez system scenariuszy.

Kontent będę umieszczał między innymi na tej stronie, ale również na moim Fanpage na Facebooku oraz Instagramie. Natomiast główną formą moich długich, tematycznych wypowiedzi jest oczywiście Podcast, który znajdziesz na takich platformach jak Spotify, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts, RadioPublic, Breaker, Anchor po wpisaniu „Lifestylowy Biznes”.

Serdecznie zapraszam Cię do obserwowania, zmieniajmy świat i naszą rzeczywistość wspólnie.

Jeszcze na koniec moja mordka, tak byś wiedział kim jestem i jak wyglądam 😉 Miłego

PS. Włosy odrosły, ale broda nieco krótsza

PPS. Zdjęcie może mało profesjonalne, ale trudno, to jedyne normalne, jakie mam